בעבר נהגתי לכתוב ולערוך ערכים בוויקיפדיה העברית. ערך מושקע במיוחד הוא היסטוריה של תורת ההסתברות. פרויקט מתמטי מעניין נוסף הוא משפט העקום של ז'ורדן.

בין הערכים שכתבתי בתורת המידה ובאנליזה אפשר למצוא את: משפט פוביני, משפט לוזין, משפט רדון-ניקודים, קדם מידה, משפט ההרחבה של קולמוגורוב, משפט π−λ של דינקין, משפט ההתכנסות של ויטלי, אינטגרביליות במידה שווה, הלמה של דוב-דינקין.

ועוד כמה בהסתברות ותהליכים מקריים: חוק האפס-אחד של קולמוגורוב, חוק האפס-אחד של היואיט וסוואג', תוחלת מותנית, הלמה של בורל-קנטלי, אי-שוויון המקסימום של קולמוגורוב, משפט שני הטורים של קולמוגורוב, משפט שלושת הטורים של קולמוגורוב, משפט הרציפות של קולמוגורוב, משפטי התכנסות של מרטינגלים, משפט ברירת זמן העצירה, משפט הנשנות של פואנקרה.

בנוסף למתמטיקה כתבתי ערכים מכל הבא ליד. אולי תמצאו עניין בסיפור המשעשע של הקולונל הרוסי סטניסלב פטרוב שכנראה היה עלול להסתיים באופן מאוד לא משעשע.

למי שמתעניין ביחס של ההלכה לעולם המודרני ומכיר טריקים כמו היתר מכירה בשנת שמיטה או מכירת חמץ, אולי ימצא עניין בטריק שמכשיר חליבה בשבת.

הערך הלעיטהו לרשע וימות היה מועמד להיות "ערך מומלץ", אבל עורכים שחרדו לתדמית היהדות הכריעו שיש להצניע מידע כל כך שערורייתי.

חובבי הלכה הארד-קור ימצאו עניין בערכים שיטת הפלפול, תקנות הקהילה, אין הולכים בממון אחר הרוב, אחריות נכסים, דרישה וחקירה, ודין יכיר.